Java Alpha New Entrance Exam 20 Aug

java
exam

Здравейте,

Има ли възможност да се явиш и на този изпит, ако вече си бил на предния от 5-ти Август?

Поздрави,

Здрасти,

Дори не знаех, че ще има друг изпит. Нито съм получавала известие в пощата, нито се е споменавало по време на работилниците, не намерих и достатъчно информация в сайта на Телерик. Предполагам, че впоследствие ще ни уведомят.

Поздрави,
Светла

Здравейте,

Всички кандидати, които са се явили на изпит на 5 август, ще получат информация дали са приети в програмата и дали имат право да се явят повторно на изпит на 20 август, в случай че не са.

Пзодрави,
Невелина

Здравейте,

Кога ще получим информация дали сме приети?

Поздрави,
Светла

Здравейте,

За момента планираме всички ще получат отговор в рамките на тази работна седмица.

Благодаря на всички, че ще проявят още малко търпение :slight_smile:

Поздрави,
Невелина

Здравейте!
А при получена покана да се явим на изпит на 20ти август ако желаем, значи ли че не сме одобрени? Трябва ли да очаквам още един имейл, в който се казва изрично дали съм се справила?

Привет,

Вече всички кандидати са получили по имейл информация дали са приети или не.

В случай че си получила имейл с покана да се явиш на входен изпит повторно, това означава, че на този етап не си приета да се обучаваш в програмата.

Кандидатурите на всички, които се явят повторно на изпит на 20 август и повишат резултата си, ще бъдат преразгледани и включени във финалното класиране.

Поздрави,
Невелина

Здравейте, Невелина! Аз нямах възможност да се явя на изпита на 5-ти, нямам ли право да се явя на повторния изпит на 20ти? Идеята на изпита на 20ти е да бъде повишителен за явилите се на 5ти, или идеята му е да се явят тези, които не са имали възможност да дойдат на 5ти?

Привет,

И двете са възможни - неявилите се имат право да се явят на втората дата, а тези с по-нисък резултат да подобрят резултата си. Би трябвало да си получил имейл с покана да се запишеш за втория изпит. В случай че не си, пиши ни на info@telerikacademy.com, за да ти изпратим инструкции.

Поздрав,
Невелина

Здравейте, възможно ли е да се кандидатства по програмата към днескашна дата, без да е взето участие в изминалите занятия и сътветно да бъде взето участие в предстоящия приемен изпит на 20.08.2019 за Java направлението? Освено това възможно ли е предстоящият изпит за Java да бъде решен с C#, а не с Java?

Здравей,

Разбира се, можеш да кандидатстваш още сега. Изпитът може да се държи на следните езици: C#, JavaScript, Java, C++, Kotlin, PHP, Python или Swift.

Поздрави,
Невелина

Здравейте, бихте ли ми казали изпита на 20.08. кога и къде ще се проведе

Здравей, Катя,

В случай че все още не си кандидатствала, можеш да го направиш като последваш този линк. След като подадеш кандидатура, ще получиш по-детайлна информация за входния изпит.

Ако пък вече си кандидатствала преди 5 август, не си се явявала на първия входен изпити или имаш нисък резултат на него, а сега сега искаш да се явиш на 20 август, можеш да заявиш желанието си тук. Информацията за изпита е налична във формата за регистрация и ще ти бъде допълнително изпратена по имейл.

Поздрави,
Невелина

Здравейте Невелина,

Сега виждам, че изпитът за Telerik Academy Alpha - Java е на 20.08. Имам желание да запиша курса в Telerik, но съм beginner и смятам, че не мога да се подготвя за входящ тест в рамките на 4 дни. Искам да попитам кога ще бъде следващият курс Alpha JAVA (за начинаещи)?
Благодаря предварително,
Станимир

Здравей, Станимир
Без да съм част от екипа на Академията,
мога да споделя това, което знам,
стандартно приемните изпити за различните езици за програмиране се провеждат в интервали между 6 и 9 месеца (като надали от сега се знае точна дата за следващата група).
Съветът ми е, ако се оправяш със conditional statements и loops да се явиш, най-малкото, за да видиш атмосферата на изпита на 20ти няма какво да загубиш, а нищо не се знае :wink: .
Има немалко случаи на курсисти, приети с далеч от максималния резултат на входящия изпит, крайната оценка не се сформира само от точките на задачите.
Успех, Тодор.
P.S.
Няма специална програма за “начинаещи”, всички са за хора с бейсик знания , като за 6 месеца ставаш ninja :slight_smile: .
Помисли и за приема на .Net през септември :slight_smile:

Здравей, Станимир,

Благодарим ти за интереса към Телерик Академия.

Telerik Academy Alpha е програма, подходяща и за начинаещи, и за хора с базови познания по програмиране. Както е написал и Тодор, би могъл да се явиш, най-малкото дори и да се запознаеш с формата на изпита.

Ориентировърно планираме стартирането на следващата Alpha Java програма към края на годината. Ще обявим и конкретна дата, когато вече всичко е планирано.

Ако решиш да се явиш на сегашния изпит – желая ти успех, ако не – ще се радвам да се включиш в някой от следващите :slight_smile:

Поздрави,
Цветелина

Здравейте,аз все още не съм получила имейл за стартиране на „Когнитивна оценка" на PI. Утре да идвам ли за изпита?

Да, отиди на изпит, на място като им кажеш , че не си получила мейл, ще ти го изпратят, но сега си провери спам папката :slight_smile: , понякога отива там :slight_smile:

Благодаря. Нямаше го и в спама :slight_smile: