Java Alpha New Entrance Exam 20 Aug

java
exam

Здравей Светла,
Ако визираш когнитивния тест, не мисля че ще получиш резултат

Здрасти,

Визирам поведенческия анализ.

Поздрави,
Светла

Ами там не мисля, че има верни отговори,
по-скоро softskills trainer-ите ти изготвят някакъв начален профил, който може би биха ти показали, ако изрично поискаш.
Моят experience : сега сме преди почивката на 2-ри модул и не знам за някой колега, който да е изявил желание или да е получил резултат от съответния тест :slight_smile:
Пожелавам Успех !

Здравейте,

Резултат от когнитивния тест може да получи всеки, стига да ни пише на info@telerikacademy.com , ние ще му го изпратим.

Относно резултат от Behavioral теста, можете да попитате някой от Soft Skills трейнърите по време на обучението.

Поздрави,
Цвети

Здравейте, удължен ли е срокът за прием в Java направлението или това е нов курс започващ на 2 декември и официалните занятия при евентуален прием след изпита на 7-ми октомври на 2 декември ли ще започнат. Благодаря, успешен ден.

Здравей,

Без да съм член на екипа на Телерик Академията - мисля, че това е нова програма, защото сега на 2-ри започва нова кохорта Java.

Привет, Петър,

Отворената приемна кампания е за нова група с Java. Старт на програмата и първи занятия – 2 декември.

Поздрави,
Цвети

Благодаря за информацията.

Здравейте!
Относно изпита от 20.08.19г.
Все още нямам изпратена информация дали съм приет или не за Java направлението започващо на 02.09.19г. Ще съм благодарен за някаква информация.

Здравей,

Информация за финалното класиране е изпратена до всички кандидати по-рано днес. Може да провериш в папка “Спам”, тъй като понякога имейлите ни влизат там.

Поздрав,
Невелина