Cognitive Test Result

Привет, @kalin.nachev,

Пиша с информация, че изпратихме резултат от когнитивна оценка на имейл адреса ти.

Поздрави,
Снежи

1 Like

Здравей @Snezhi,

Може ли също да получа резултата от cognitive assessment-а на имейл dimitrovtihomir7@gmail.com

Благодаря предварително.

Тихомир

Привет, @tihomir.dimitrov.199,

Благодаря за запитването.

Пиша с молба да изпратиш имейл, с който си попълнил когнитивна оценка на PI, тъй като не откривам решен тест с имейл dimitrovtihomir7@gmail.com или tihomir.dimitrov.1995@abv.bg.
Моля да потвърдиш към кой имейл да изпратя нова покана за решаване на когнитивна оценка.

Благодаря предварително.

Поздрави,
Снежи

Благодаря за бързия отговор @Snezhi

Получих имейла от Predictive Index на tihomir.dimitrov.1995@abv.bg и достъпих теста през линк пратен към този имейл адрес. Не помня да съм се вписвал някъде в системата на PI преди да направя теста. По-рано тази година бях кандидатствал и може тогава да съм се вписал но имам само двата посочени от вас имейли.

Привет, @tihomir.dimitrov.199,

Изпратих резултат от когнитивна оценка на PI на двата имейла: dimitrovtihomir7@gmail.com или tihomir.dimitrov.1995@abv.bg

Поздрави и успех,
Снежи

1 Like

Здравей @Snezhi,
Може ли да ми изпратите резултатите от когнитивна оценка на PI на адрес nikola.velichkov@abv.bg ? Благодаря.

Поздрави и радостен ден.

Привет, @nikola.velichkov,

Благодаря за запитването.

Пиша с информация, че изпратихме резултат от когнитивна оценка на PI на твоя имейл адрес.

Поздрави,
Снежи

Благодаря :slight_smile:
Поздрави!

Здравейте, @Snezhi, можете ли да ми изпратите резултатите от когнитивната оценка на PI на адрес ina_ivanova.1990@abv.bg? Благодаря.
Хубав ден!

Привет, @ina_ivanova.1990,

Благодаря за запитването.

Пиша с информация, че изпратихме резултат от когнитивна оценка на PI на посочения от теб имейл адрес.

Поздрави,
Снежи

1 Like

Привет! Ще може ли и аз да получа резултата си от когнитивната оценка на PI на адрес s.f.savova@gmail.com?

Здравей, Стефка,

Резулатът от теста ти беше изпратен до посочения от теб имейл адрес.

Поздрави,
Цветелина

благодаря, Цвети! хубав ден :slight_smile:

1 Like

Здравейте,

Може ли да ми изпратите резултатите на nikolay.marinov@outlook.com?

Благодаря!

Здравейте, ще може ли и на мен да ми изпратите резултата. E-mail: dobrev@posteo.net

Мерси!

Привет!

Може ли и аз да получа резултатите от когнитивния тест? / george.d.iliev@gmail.com /

Благодаря предварително

Привет, @george.d.iliev, @dobrev, @nikolay.marinov,

Пиша с потвърждение, че изпратихме резултат от когнитивна оценка на PI на посочените от вас имейл адреси.

Поздрави,
Снежи

2 Likes

Здравейте,
Може ли да получа резулатите ми от когнитивната оценка?
e-mail: ivan.petkovv23@gmail.com

Поздрави,
Иван

Привет, @ivan.petkovv23,

Пиша с информация, че изпратихме резултат от когнитивна оценка на посочения от теб имейл адрес.

Поздрави,
Снежи

Здравейте,

Ако е удобно и аз да получа резултатите от когнитивната оценка на: stefandim91@gmail.com. Благодаря предварително.

Поздрави,
Стефан