Cognitive Test Result

Привет, @stefandim91,

Пиша с информация, че изпратихме резултат от когнитивна оценка на посочения от теб имейл адрес.

Поздрави,
Снежи

Здравейте!
Бихте ли могли да ми изпратите оценката от когнитивния теста?
zhelyazkogg@gmail.com

Здравей, @zhelyazkogg,

Пиша с информация, че изпратихме резултат от когнитивна оценка на PI на посочения от теб имейл адрес.

Поздрави,
Снежи

1 Like

Здравейте! Бихте ли могли да ми изпратите оценката от когнитивния тест на a-mitev@abv.bg?

Привет, @a-mitev,

Пиша с информация, че изпратихме резултат от когнитивна оценка на PI на посочения от теб имейл адрес.

Поздрави,
Снежи

1 Like

Здравейте, ще може ли и моите на ivan.nikolow@abv.bg
Поздрави,
Иван.

Привет, @ivan.nikolow,

Пиша с информация, че изпратихме резултат от когнитивна оценка на PI на посочения от теб имейл адрес.

Поздрави,
Снежи

Здравейте,

Бихте ли могли да изпратите и моите резултати на sttefchu@icloud.com

Поздрави!

Привет, @sttefchu,

Пиша с информация, че изпратихме резултат от когнитивна оценка на посочения от теб имейл адрес.

Поздрави,
Снежи

1 Like

Здравейте!
Бих желала и на мен да изпратите резултатът от когнитивния тест на astikova.velina@yahoo.com
Благодаря!

Здравейте!
И аз бих желал и на мен да изпратите резултатът от когнитивния тест на tashev14@gmail.com
Благодаря!

Здравейте и от мен ,

и аз бих се радвала да видя резултатите си от когнитивния тест. Мейл адресът ми е gerganag92@gmail.com

Благодаря!

Здравейте! Може ли и на мен да ми изпратите резултата от когнитивния тест на veneta_dermendjieva@abv.bg
Попълних един през септември и един вчера и ми е интересно има ли подобрение…:wink:
Благодаря!

Aз също правих един през септември и преди два дни - отново, ако може и на мен резултата от втория тест на savova773@gmail.com?
Благодаря :slight_smile:

Здравейте!
И аз бих желалa и на мен да изпратите резултатът от когнитивния тест на valeriyatoneva@gmail.com
Благодаря!

Здравейте!

Бих желал да получа резултатите си от когнитивния тест на wesselin90@gmail.com

Благодаря!

Поздрави,
Веселин

Здравейте, @astikova.velina, @tashev14, @gerganag92, @VenetaD, @s.f.savova, @valeriyatoneva, @wesselin90,

Изпратихме резултата ви от теста за когнитивна оценка до посочените от вас имейл адреси.

Поздрави,
Цветелина

2 Likes

Здравейте!

Бих желал да получа резултатите си от когнитивния тест на ivanov.medias@gmail.com

Благодаря!

Поздрави,
Николай

Здравей, Николай,

Резултатът ти е изпратен.

Поздрави,
Цветелина

Здрасти.
Бихте ли ми изпратили и моя резултат на irstoilov@gmail.com

Благодаря.