Cognitive Test Result

Привет, @nenotoskov,

Пиша с информация, че изпратихме резултат от когнитивна оценка на PI на посочения от теб имейл адрес.

Хубав ден,
Снежи

1 Like

Здравейте,

Бихте ли изпратили резултати на statelova.g@gmail.com

Благодаря!

1 Like

Здравейте, поради технически проблеми леко закъснях с попълването на когнитивния тест. Срокът беше до 23:59 ч., 20 април, но успях да го попълня чак сега. Надявам се това няма да е проблем. Също така ако може да ми изпратите резултатът на hr.s.naydenov@gmail.com ще съм много благодарен!

Привет, @hr.s.naydenov,

Благодаря за запитването.

Пиша с информация, че изпратихме резултат от когнитивна оценка на PI на посочения от теб имейл адрес.

Поздрави,
Снежи

1 Like

Здравейте,
Мога ли да помоля за резултат на bkehayov94@gmail.com.

Поздрави!
Богдан

Привет, @bkehayov94,

Благодаря за запитването.

Пиша с информация, че изпратихме резултат от когнитивна оценка на PI на посочения от теб имейл адрес.

Поздрави,
Снежи

1 Like

Привет,
Бихте ли изпратили резултата ми от когнитивната оценка на vesadikova@gmail.com.

Благодаря и хубав ден,
Веса

Здравейте,
Биг искал да помоля, да ми изпратите резултата от конгнитивния тест на todor_vasilev14@abv.bg.

Поздрави!
Тодор

Здравейте, @vesadikova, @todor_vasilev14,

Пиша с информация, че изпратихме резултат от когнитивна оценка на посочения от вас имейл адрес.

Поздрави,
Снежи

1 Like

Здравейте,

Бихте ли изпратили резултата ми от когнитивната оценка на elvenbane_m@abv.bg?

Поздрави и благодарности,
Виет

Здравейте,
Бихте ли могли да изпратите и моите резултати от когнитивния тест на svilslavev@gmail.com ?

Благодаря Ви!

Здравейте, @elvenbane, @svilslavev,

Благодарим за запитването.

Пиша с информация, че изпратихме резултат от когнитивна оценка на PI на предоставените имейл адреси.

Поздрави,
Снежи

Здравейте,
Бихте ли могли да изпратите и моите резултати от когнитивния тест на a.kaloyanow@gmail.com ?

Благодаря Ви!

Привет, @a.kaloyanow,

Пиша с информация, че изпратихме резултат от когнитивна оценка на PI на посочения от теб имейл адрес.

Поздрави,
Снежи

Здравейте!

Може ли и моите резултати да изпратите на kalin.nachev@gmail.com ?

Благодаря!
Калин

Здравей, @Snezhi,

Ще съм благодарен ако можеш да изпратиш моите резултати от когнитивния тест на agechev00@gmail.com.

Благодаря и поздрави,

Ангел

Здравейте,
Бихте ли могли да изпратите моите резултати от когнитивния тест на 1nikolamitev@gmail.com ?

Благодаря!

Привет , мога ли и аз да помоля да ми бъде пратен PI report ?
Ето и мейл : asen.penow87@gmail.com
Благодаря предварително !

Поздрави , Асен !

Привет, @asen.penow87, @1nikolamitev, @kalin.nachev, @agechev00

Пиша с информация, че изпратихме резултат от поведенчески профил на предоставения имейл адрес.

Поздрави,
Снежи

1 Like

Здрасти @Snezhi ,
Извинявам се че не уточних - аз всъщност исках резултата от cognitive теста :blush:
Поздрави, Калин.
kalin.nachev@gmail.com