Cognitive Test Result

Здравейте,

Много ще се радвам, ако бихте могли да изпратите резултатите от теста на - stefanelev@abv.bg …

Благодаря Ви!

Поздрави,
Стефан

Здравейте, бих бил много благодарен ако и на мен изпратите резултатите от когнитивния ми тест на имейл: nikolaisyl@gmail.com
Хубав ден!

Здравейте!
Бихте ли изпратили и на мен резултатът от когнитивния тест - chavdaraK@gmail.com
Благодаря!

Здравейте, бих желала и на мен да изпратите резултатът от когнитивния тест на tinagroshkova@gmail.com
Благодаря предварително :slight_smile:

Здравйте,може ли и на мен да изпратите?
alexandrova.blagovesta@gmail.com

Здравейте, бих желал и на мен да ми изпратите резултатите от когнитивния тест на
mariqn_stoqnov@abv.bg

Привет, @nikolaisyl
Пиша с информация, че изпратихме резултат от когнитивна оценка до твоя имейл адрес.

Поздрави,
Марина

1 Like

Привет, @alexandrova.blagoves

Пиша с информация, че изпратихме резултат от когнитивна оценка до твоя имейл адрес.

Поздрави,
Марина

Привет, @stefanelev
Пиша с информация, че изпратихме резултат от когнитивна оценка до твоя имейл адрес.

Поздрави,
Марина

Привет, @mariqn_stoqnov , @tinagroshkova, @chavdarak ,
Пиша с информация, че изпратихме резултатите от когнитивна оценка до вашите имейл адреси.

Поздрави,
Анна

2 Likes

Здравейте, бих желал и на мен да ми изпратите резултатите от когнитивния тест на d.stamatov@yahoo.com. Благодаря предварително.

Привет, @d.stamatov ,
Пиша с информация, че изпратихме резултатите от когнитивна оценка до твоя имейл адрес.

Поздрави,
Анна

Здравейте, бих желал и на мен да ми изпратите резултатите от когнитивния тест на kweselinov@icloud.com. Благодаря предварително.

Привет, @kweselinov ,

Пиша с информация, че изпратихме резултатите от когнитивна оценка до твоя имейл адрес.

Поздрави,
Анна

Здравейте,

Мога ли да помоля да ми изпратите резултатите от когнитивната оценка на имейл veronikamm@abv.bg.

Благодаря предварително!

Поздрави,
Вероника

Привет, @veronikamm,

Пиша с информация, че резулататите от когнитивната оценка са изпратени на твоя имейл адрес.

Поздрави,
Анна

Здравейте, бих желал и на мен да ми изпратите резултатите от когнитивния тест на kroko53bg@gmail.com. Благодаря предварително!

Привет, @kroko53bg,

Пиша с информация, че резултатите ти от когнитивната оценка са изпратени на посочения имейл адрес.

Поздрави,
Анна

1 Like

Здравейте, и на мен ми се иска да си видя резултатите. Имейлът ми е nikolay.kolev89@yahoo.com

Здравейте, ако може пратете и моя резултат от когнитивния тест - pavlov_blago@yahoo.com