Cognitive Test Result

Здравейте, може ли да ми пратите резултата от теста за когнитивна оценка momchilivanov980@gmail.com

Бихте ли могли да ми изпратите резултатите от теста и на мен, на monyivanovangelov@gmail.com

Здравейте, може ли да ми пратите резултата от теста за когнитивна оценка ?
georgimihalev17@gmail.com

Привет, @ivandimitrov.law
Пиша с информация, че изпратихме резултат от когнитивна оценка до твоя имейл адрес.

Поздрави,
Марина

1 Like

Привет, @momchilivanov980,
Пиша с информация, че изпратихме резултат от когнитивна оценка до твоя имейл адрес.

Поздрави,
Марина

Здравейте, бихте ли изпратили резултатите от когнитивния тест на g_vazharov@abv.bg

Благодаря

Привет, @g_vazharov
Пиша с информация, че изпратихме резултат от когнитивна оценка до твоя имейл адрес.

Поздрави,
Анна

Благодаря :slight_smile:

Привет, @georgimihalev17,

Пиша с информация, че изпратихме резултат от когнитивна оценка до твоя имейл адрес.

Поздрави,
Анна

Привет, @istoqnov12 ,

Пиша с информация, че изпратихме резултат от когнитивна оценка до твоя имейл адрес.

Поздрави,
Aнна

Привет, @monyivanovangelov,

Пиша с информация, че изпратихме резултат от когнитивна оценка до твоя имейл адрес.

Поздрави,
Анна

Здравейте,

Бихте ли ми изпратили резултат от когнитивния тест на bdoleva@gmail.com

Благодаря предварително!

Привет, @bdoleva,

Пиша с информация, че изпратихме резултат от когнитивна оценка до твоя имейл адрес.

Поздрави,
Анна

1 Like

Здравейте, на всички ли изпращате информация? Може ли и на мен някакво инфо как съм се справила, ако има такава практика, защото не разбрах дали трябва или си остава като информация само за вас? → mar.toncheva@gmail.com
Благодаря и поздрави

Привет,
Моля за резултати от когнитивната оценка - marinasslavova@gmail.com
Благодаря!
Поздрави,

Здравейте!
Бихте ли изпратили и на мен резултатът от когнитивния тест - violetadimitrova89@gmail.com
Благодаря!

Здравейте!
Бихте ли могли да ми изпратите резултатите от теста на darakaraboeva@gmail.com
Благодаря и поздрави,
Дара

Привет, @mar.toncheva,

Пиша с информация, че изпратихме резултат от когнитивна оценка до твоя имейл адрес.

Поздрави,
Анна

1 Like

Привет, @darakaraboeva,

Пиша с информация, че изпратихме резултат от когнитивна оценка до твоя имейл адрес.

Поздрави,
Анна

Привет, @violetadimitrova89,

Пиша с информация, че изпратихме резултат от когнитивна оценка до твоя имейл адрес.

Поздрави,
Анна

1 Like