Cognitive Test Result

Привет, @pavlov_blago , @nikolay.kolev89 , @S_D ,

Пиша ви с информация, че резултатите от когнитивната оценка са изпратени на посочените имейли.

Поздрави,
Анна

Здравейте, да помоля за резултатите от PI Behavioral Assessment за A49 JS, може да ми ги пратите на idk@gmx.com.
Благодаря предварително

Привет, @Ivaylo_D ,

Пиша с инфромация, че отговор на твоето запитване е изпратен към idk@gmx.com.

Поздрави,
Анна

1 Like

Здравейте, тази седмица се записах за JavaScript Alpha програмата - кога мога да очаквам когнитивният тест? В learn под-домейна нямам нищо подобно за момента.

Благодаря!

Здравейте! Дали мога да Ви помоля да изпратите и моят резултат на vranimir@gmail.com ?

Здравейте, може ли да изпратите резултата ми на следния имейл:
darina.p.pashova@gmail.com!
Благодаря !

Здравей, @vranimir ,

Пиша с информация, че твоя резултат от когнитивна оценка на PI е изпратен на посочения имейл адрес.

Поздрави,
Анна

Привет, @darina.p.pashova ,

Пиша с информация, че твоя резултат от когнитивна оценка на PI е изпратен на посочения имейл адрес.

Поздрави,
Анна

Привет, @dimitar.z.kostov,

Пиша с информация, че ще получиш имейл от The Predictive Index (noreply@mailer.predictiveindex.com). Имейлът ще съдържа линк за стартиране на „Когнитивна оценка“ на PI – следваща задължителна стъпка в приемната кампания за програма Telerik Academy Alpha.

Поздрави,
Анна

Благодаря много! Току що го завърших. Моля когато са готови резултатите да ги пратите и на мен на мейла: dimitar.z.kostov@gmail.com

Здравейте,
Може ли да изпратите резултата ми на a.d.todorovaaa@gmail.com?
Благодаря!

Привет, @dimitar.z.kostov ,

Пиша с информация, че резултат от Когнитивна оценка на PI е изпратен на посочената поща.

Поздрави,
Анна

Привет, @antoniyatodorova ,

Пиша с информация, че резултат от Когнитивна оценка на PI е изпратен на посочения имейл адрес.

Поздрави,
Анна

Здравейте,
Аз също съм много любопитна за резултата :slight_smile:
belchevalora@gmail.com

Привет, бихте ли могли да ми изпратите резултата от когнитивния тест на pavlovdarina@gmail.com
Благодаря!

Здравейте, бихте ли изпратили и на мен резултатите - budakova.rosana@gmail.com
Благодаря!

Привет, @belchevalora,

Пиша с информация, че резултат от Когнитивна оценка на PI е изпратен на посочения имейл адрес.

Поздрави,
Анна

Привет, @pavlovdarina,

Пиша с информация, че резултат от Когнитивна оценка на PI е изпратен на посочения имейл адрес.

Поздрави,
Анна

Привет, @budakova.rosana,

Пиша с информация, че резултат от Когнитивна оценка на PI е изпратен на посочената поща.

Поздрави,
Анна

Привет, бихте ли могли да ми изпратите резултата от когнитивния тест на x-normalize@proton.me
Благодаря предварително ! :upside_down_face: