Cognitive exam

Здравейте,

Поканите, които получавате са тестови и са изпратени от tech support-а на Predictive Index, които се опитват да отстранят проблема. За съжаление все още нямаме потвърждение, че са успели.

Ще ви пишем изрично по имейл с потвърждение когато проблема е решен и имаме 100% увереност, че тестовете работят и достигат до всички кандидати. В имейла ще има инструкции как и кога да попълните теста.

Още веднъж се извиняваме за причиненото неудобство.

Поздрави,
Невелина

2 Likes

Здравейте! Записах се за Java но заминах за чужбина за месец и половина, оказа се че нета тук е много оскъден, поради което не мога да се подготвя. Затова презаписахте за JavaScript. Още нямам изпратен когнитивен тест. Ще се прибера в България на 8 ноември. Имам ли шан да се включа в подготвителния курс за начинаещи? Трябва ли да презаписван наново? Може ли малко инфо за моя статут? Благодаря предварително!

Привет,

Някой случайно да е получил имейл? Аз все още не съм. (проверявам за всеки случай ако евентуално при мен има локален проблем)

Аз също нямам. Предполагам все още се работи по проблема. :slight_smile:

Здравейте,

Радвам се да ви информирам, че получихме информация, че техническият проблем с когнитивния тест е отстранен и днес изпратихме теста на български език до всички кандидати, завършили кандидатуртата си за една от трите приемни кампании - .NET, Java или JavaScript.

Оставам на разположение.

Поздрави,
Невелина

2 Likes