Cognitive exam

и при мен е същата история :smile:

Същото е и при мен! Изпратиха ми втори имейл с тест ,но и него не съм получила.

Здравейте,

За съжаление има проблем със системата на Predictive Index и почти никой от кандидатите не е получил имейла за стартиране на теста. В момента работим над проблема и ще пишем отново на всички със следващи стъпки.

Извиняваме се за причиненото неудобство.

Поздрави,
Невелина

Здравейте!
Аз получих имейл за когнитивния тест, но тъй като съм в чужбина и интернетът не е постоянен, мога ли да подам наново искане за теста?

Все още не съм полъчил майл, някои да има някаква информация ?

Аз също все още не съм получил когнитивният тест…

И аз не съм получил мейл, но предполагам, че проблема все още не е отстранен. Предполагам че и сроковете, в които трябва да бъде направен теста ще се удължат, тъй като те вече текат.

Аз получих имейл с теста, но при стартирането му ми даде грешка.

И аз не съм получавал мейл все още :/.

Здравейте,

Още веднъж обръщам внимание, че се работи над отстраняването на проблема и всички кандидати ще бъдат информирани по имейл когато теста им бъде изпратен повторно. Разбира се, сроковете за попълване ще бъдат актуализирани, за да могат всички кандидати да завършат теста успешно.

Извиняваме се за причиненото неудобство.

Поздрави,
Невелина

3 Likes

Здравейте,

Може би частен случай на въпросите горе - подадох снощи кандидатурата си, все още в срок за early bird изпита, като срокът за решаване на когнитивния тест е до утре вечер, според общия таймлайн. За мен няма да е повторно изпращане, но предполагам също влизам в категорията като чакащите повторно изпращане и ако по технически причини не получа мейл до утре вечер, срокът за решаване ще бъде актуализиран?

Благодаря!

1 Like

Привет,

Аз също се включвам към запитването за когнитивния тест за .NET програмата.

1 Like

Здравей, и аз така. :slight_smile:

И аз съм в очакване, получих имейл, че има проблем с Alpha Java, a аз съм за .NET :slight_smile:

И аз съм в същата ситуация. :slight_smile:

Здравейте,

И аз не получавам мейла.

Аз чакам за cognitive test също, в сайта пише, че утре е последния срок. Все още не съм получил имейл.
П.С. Кандидатствам за JS курса и на 09-ти има early bird изпит, a след 2 седмици започва подготвителния курс…

Здравейте,

Още веднъж обръщам внимание, че се работи над отстраняването на проблема със системата на PI и всички кандидати ще бъдат информирани по имейл когато теста им бъде изпратен. Разбира се, сроковете за попълване ще бъдат актуализирани, за да могат всички кандидати да завършат теста успешно.

Извиняваме се за причиненото неудобство.

Поздрави,
Невелина

Здравейте,

Получила съм мейл с линк за теста, но при опит да стартирам същия, ми дава грешка и не мога да продължа.

Здравейте,
и аз имам същия проблем с теста, отварям линка и ми дава грешка.