Архивни спациалности

Здравейте опитвам се да достъпя видеа и материали от архивни специалности, но ме препраща на https://www.telerikacademy.com/. Може ли някой да даде информация дали не са изтрити или са преместени.

Поздрави!

Николай.

Мисля са изтрити архивните. Имаше дори тема, която някой беше пуснал преди време, но не успявам да я намеря.

Здравей, има тема отпреди 10 месеца с въпрос на потребител, който искал да види C# курса,за това и im.katsarov беше писал, че не са изтрит архива и пишеше, че все още работи , за съжаление сега не е достъпен, ще е жалко ако са го изтрили.

Флагнах, за да може някой от Телерик да отговори :slight_smile:

Здравейте,

Aрхивните курсове на Телерик Академия вече не се поддържат, тъй като програмата и студентската ни система са обновени. Всички стари видеа, които са публични, са налични в нашия YouTube канал .

Поздрав,
Невелина

Благодаря за бързия отговор!

Здравейте, лекциите от курса по “Системн администрация” ги няма в този YouTube канал. Ще ви бъда много благодарен ако ми кажете къде мога да ги намеря!

Привет, @i_nz,

Видеата от архивния курс по “Системна администрация” вече не са публични и за съжаление не можем да ви съдействаме с предоставянето на достъп до тях.

Поздрави,
Невелина