Когнитивен тест

Здравейте, все още не съм получил email за когнитивен тест

Привет,

Изпратихме ти лично съобщение с информация за когнитивния тест.

Поздрави,
Невелина

Здравейте,
Бихте ли ми изпратили когнитивния тест.

Поздрави

Здравей, @Madzharov681,

Днес изпатихме имейли за старт на когнитивния тест до всички кандидати за Telerik Academy Alpha JavaScript, които са финализирали кандидатурите си. Ако не получиш имейл до края на деня, моля да ни пишеш на info@telerikacademy.com, за да ти препратим поканата отново.

Поздрави,
Невелина

Здравейте,

А ще изпращате ли мейли за когнитивен тест и до тези, които са пуснали кандитатурата си след вашия мейл до останалите кандидати?
Благодаря предварително.

Поздрави,
Надежда

1 Like

Аз също го очаквам.

Привет,

Утре, 3 януари, ще изпратим теста и до всички, подали кандидатура след 27 декември. Очаквайте имейл с повече информация утре.

Поздрави,
Невелина

Здравейте,

към момента нямам изпратен линк за теста. Бихте ли проверили и изпратили повторно.
Благодаря предварително!

Поздрави,
Пенчо

Здравейте,

До момента все още не съм получил линк за теста. Бихте ли проверили и изпратили повторно.
Благодаря предварително!

Поздрави,
Димитър

Здравейте, аз също не съм получил линк за когнитивен тест.

Здравейте,

До края на деня днес ще пишем на всички, които не са получили теста или са имали проблеми със стартирането му.

Поздрави,
Невелина

Здравейте, ако съм натиснала линка за теста, но не съм го стартирала, това смята ли се че вече съм го започнала и тестът ми е невалиден. Аз само кликнах на линка, но не съм стартирала трите подготвителни въпроса, нито самия тест. Мога ли да получа възможност да направя теста? В такъв случай има ли смисъл да се явявам на изпита на 1 юни? Благодаря!

Привет, @medon3,

Моля да опиташ отново да стартираш теста от линка. В случай че не ти даде възможност да продължиш, пиши ни на info@telerikacademy.com, за да ти съдействаме допълнително.
Относно явяването на изпита - да, можеш да се явиш на изпит и те очакваме :slight_smile:

Поздрави,
Невелина

1 Like

Много благодаря!