Резултати от входния изпит

Здравеите,
бих искал да попитам колко време след входния изпит по C# ще разберем дали сме приети в академията?
Мерси

Здр, едно е сигурно - преди началото на програмата, иначе, сериозно, около 2 седмици … хих хох

Мерси за точната информация.
По-скоро въпроса ми бе към някой от Телерик, който знае.

Уточнявам: това съм получавала и аз като отговор - около 1, 2 седм след изпита :slight_smile:
Спокойно, имай търпение, за да го приемеш по-шеговито ти казах как аз съм си казвала - ако почне програмата вече и нямаш е-мейл, е тогава ще знаеш на 100 % :smiley: Иначе, успех… ай гес ;p

Здравейте,

Процесът по обработване на резултатите и разглеждане на кандидатурите отнема няколко дни и може да включва серия от интервюта с избрани кандидати. Ето защо не бихме искали да се ангажираме предварително с конкретна дата, на която да обещаем, че ще получите финален отговор. :slight_smile: Моника е права, че стандартно всичко това се случва в рамките на седмица, до две, след изпита.

Благодаря предварително на всички за проявеното търпение и ви желая успех :slight_smile:

Поздрав,
Невелина

Мерси :slight_smile:

Здравейте,

Искам да попитам ориентировъчно, колко минимум точки трябва да сме изкарали на изпита за да знаем дали има смисъл нетърпеливо да очакваме положителен отговор.

Поздрави,
Кристиян.

Здравей, Кристиян
Без да съм от Екипа, ако погледнеш в раздел “често задавани въпроси”, ще видиш че класирането се оформя на базата на общите резултати на всички кандидати, което формира нещо като бал за прием. Отделно там приемният изпит е посочен на 3-то място като критерии за Прием (т.е гледат се документи, кандидатури, когнитивни тестове)
Лично аз съм чувал за случаи, когато хора с една решена задача са били приемани, и от друга страна такива с три задачи 100 от 100 не са взимани в Академията. Тоест ако си решил над 1 задача шанс винаги има, не се отчайвай ! :wink:
Все пак, ако човек от Екипа има по-различна информация Нека я сподели.
Успех!
Поздрави, Тодор!

Alpha acceptance