Подготвителния курс

Някой получили допълнителен имейл относно подготвителния курс?

1 Like

Привет, @daniell.govedarski ,

Пишем с информация, че ще получите детайла информация за провеждането на Подготвителен онлайн курс по Основи на програмирането до края на утрешният ден.

Поздрави,
Анна

AADSTS50020: User account ‘monyivanovangelov@gmail.com’ from identity provider ‘live.com’ does not exist in tenant ‘Telerik Academy’ and cannot access the application ‘5e3ce6c0-2b1f-4285-8d4b-75ee78787346’(Microsoft Teams Web Client) in that tenant. The account needs to be added as an external user in the tenant first. Sign out and sign in again with a different Azure Active Directory user account.

Toва получавам от teams,когато си вляза с имейла,с който съм регистриран във вашата система.

и на мен ми излиза същото

2 Likes

Не, но е онлайн вече стрийма

работи сега

2 Likes

Пускам отговор тук, за да не започвам нова тема. Може ли и на мен да ми изпратите информация относно подготвителния курс? Знам, че е започнал вчера, но искам да се включа и не намерих никъде информация или линк.

И аз не съм получил никаква информация. Ако може и на мен информация за подготвителния курс…

Привет, @monyivanovangelov ,

Пиша с информация, че е изпратен отговор на запитването ти на имейл адрес: monyivanovangelov@gmail.com

Поздрави,
Анна