Въпрос относно когнитивна оценка

Здравейте,
Днес получих имейл с линк за полагане на тест за когнитивна оценка. Вече правих такъв тест на 28.09. Въпросът ми е да го правя ли пак или имейла е автоматичен и не се отнася за мен? И другият ми въпрос е трябва ли да попълня още нещо по кандидатурата за Alpha 36 JS, като изключим успешното полагане на входния изпит на 24.11?

Здравей, Станислав,

Потвърждаваме, че имаме резултата ти от теста за когнитивна оценка и не е необходимо да го попълваш отново.

Поздрави,
Цветелина

Здравейте! Аз изобщо не съобразих да попитам, преди да последвам линка за повторен когнитивен тест, пристигнал на имейла ми… Та, реших го (пак!) и въпросът ми е: ще се вземе ли като краен по-високият ми резултат от двата теста, или ще е валиден единствено последно решеният?

Здравейте,
Аз също съм правила теста за когнитивна оценка на 19.09 искам да попитам дали трябва да правя теста пак или имате и мойте резултати. И ако трябва да го правя отново на мен ми беше пратен само имейл от телерик на 17.11 още нямам имейл с линк за когнитивната оценка.

Здравей, Радина,

Извинявам се за забавянето в отговора. Потвърждаваме, че имаме твоите резултати и не е необходимо да попълваш теста отново.

Поздрави,
Цветелина

Здравей,

Под внимание се взема резултата от първоначалното попълване на теста.

Поздрави,
Цветелина