Кога ще получим линк за зоом за изпита утре?

се още нямам имеил за линк към зоом за испита утре . кога ще го получим

Привет, @asenivanov610,

Пишем с потвърждение, че изпратихме информация относно провеждането на допълнителния изпит на твоя имейл адрес.

Поздрави,
Снежи

Здравейте, и аз все още нямам имейл, благодаря предварително и Честит рожден ден!

1 Like

Привет.
Аз също все още не съм получил линк за утрешния изпит

Здравейте, @medon3, @marin_jordanov,

Пиша с информация, че изпратихме имейл с информация относно участието ви във входния изпит на 2 ноември, 10 ч.
Моля, погледнете за всеки случай и вашите spam folders/ promotions.

Оставам на разположение.

Поздрави,
Снежи

1 Like

Здравейте! Много благодаря, но за съжаление не съм получила още имейла, проверих и спам фолдъра, нали го изпратихте на medon3@yahoo.co.uk ? Иначе на този адрес получих имейл за допълнителния изпит и също други съобщения от вас, но след като потвърдих участие в изпита, повече не съм получавала инфо за него, също и в календара ми не е отбелязана по никакъв начин утрешната дата … Затова се притесних, ако може да ми изпратите още веднъж имейла, ще бъда много благодарна :slightly_smiling_face:

Привет, @medon3,

Пиша с информация, че изпратихме имейл с напомняне за входния изпит към имейл medon3@yahoo.co.uk.

Поздрави и успех,
Снежи

1 Like

Здравейте, имейлът е получен, много благодаря отново и хубав празник!

1 Like

Здравейте! В петък се регистрирах за Java Script entrance exam на 24-ти ноември, но все още не съм получила допълнителния имейл, получих имейл за регистрация, в който се казва: " * You will receive additional e-mail with instructions on how to join the exam up to 3 days prior to the exam date. Може ли да проверите, защото май днес е последният ден… Благодаря предварително!

Здравейте!
Все още не съм получила имейл за да направя когнитивния тест, а срокът е днес.
Получавам други имейли от вас на тази поща, но тестът все още не съм.
Бихте ли ми го изпратили на ioanastoeva1997@gmail.com
Благодаря предварително!

Здравей, @medon3,

Информация относно входния изпит за Alpha JS на 24 ноември можеш да очакваш от нас по имейл в рамките на днешния ден.

Поздрави,
Екипът на Телерик Академия

1 Like

Здравей, @ioanastoeva1997,

Информация относно входния изпит на 24 ноември, както и линк за стартиране на теста за когнитивна оценка можеш да очакваш от нас по имейл в рамките на днешния ден.

Поздрави,
Екипът на Телерик Академия

Здравей! Много благодаря за отговора!

Здравейте,
Още не съм получила мейл за изпита утре, вероятно проблемът е в моя мейл. Моля за съдействие да получа информация на алтернативен мейл, за да мога да се явя - avarusatelier@gmail.com. Или ако не е възможно така, тъй като съм регистрирана с друг мейл, как да процедирам?

Привет, @cvetomirac,

Благодарим, че ни писа. Изпратихме информация относно днешния изпит до предоставения от теб алтернативен имейл адрес. Пиши ни отново, в случай че все още не си го получила.

Поздрави,
Цветелина

Здравейте, искам да попитам дали всички регистрирани за изпита по JS на 24-ти ще имат право на втори шанс, аз още не съм получила имейл с втора дата за изпит, благодаря много!

Здравей,

Входният изпит за прием в Alpha JavaScript, който се проведе на 24 ноември, беше финален. Ранният изпит се проведе на 29 септември.

Информация за статуса си след изпита на 24 ноември ще получат всички, явили се на него, в срок до 8 декември.

Поздрави,
Цветелина

1 Like

Много благодаря за отговора! Аз не съм карала подготвителния курс за JS и реших след изпита за Java да се подготвя сама, но не ми стигна времето, и затова не се явих на изпита на 24-ти, като се надявах че ще има 2 дати както за Java - финалният изпит беше на 19 октомври, ни имаше и допълнителна дата 3-ти ноември, на която се явих.