Как мога да си възстановя профила?

Здравейте, а когато имам акаунт от 2013 година, и днес за първи път влизам от както е сменен сайта. Но информацията от взети изпити не я виждам в профила си , какво да правя , за да се възстанови ?

Здравей, какъв е имейлът, който си използвала, когато си създала профила през 2013?

Може, да е mihaleva_petia@yahoo.com

Информацията продължава да е достъпна, ако се логнеш с въпросния имейл (mihaleva_petia@yahoo.com). Променена е логин фунцкионалността и е възможно да ти изписва, че не е намерен акаунт с въпросния имейл, няма проблем да го създадеш наново, информацията в https://my.telerikacademy.com няма да изчезне.

Здравей, Виктор,
аз няколко пъти се опитвах да вляза с този мейл, но ми дава следната грешка
след като получа verification code
An account could not be found for the provided user ID.
И съответно за това пиша как да вляза с този профил mih…?

т.е. сега да създам втори с yahoo мейлът ми, за да видя арихва си с изпити лекции, ще се пази . Така ли?

И с mih… не ми дава да продължа да възстановя профила си???

Регистрирай нов акаунт със същия мейл mailto:mihaleva_petia@yahoo.com. След като го създадеш информацията се синхронизира и отново ще виждаш данните си за взети изпити и т.н.

2 Likes

Пробвах да го регистрирам като нов, да , разбрах ви, но дава грешка - An account could not be found for the provided user ID. Не става?! Както писах по горе.

Създадохме акаунта с имейл mihaleva_petia@yahoo.com, може направо да си въведеш нова парола използвайки този линк.