Дати за изпити за Telerik Academy Alpha - Java & QA

Здравейте,
Моля за едно уточнение:
Записал съм се за присъствие на семинарите (Workshops) за Telerik Academy Alpha - Java и съответно съм се включил в Judge системата в групите за всеки от тях (Join).
След включването към всеки - се изписва автоматичен брояч до изпита и към днешна дата (01.04.2019) той показва около 37 дни (т.е. изпитът трябва да е не по-рано от 7ми май 2019).
В същото време обаче при разглеждане на заявлението за изпити през https://apply.telerikacademy.com/ датите, които са изписани за изпити за Java/QA - са 17 април 2019.
По мои спомени на предходния семинар се спомена нещо за дата за изпита - около 15ти май.

Затова питането ми е - всъщност на коя дата е предстоящият изпит за Telerik Academy Alpha - Java & QA?

Предварително благодаря на тези, които отговорят!

1 Like

Привет,

Благодаря ти за запитването.

Пиша с потвърждение, че входния изпит за Telerik Academy Alpha Java и/или Telerik Academy Alpha QA е на 17 април.

Относно объркването, което си споменал - разминаването идва от факта, че Workshops в Judge са комбинирани и в техните срокове се включват и дните от приемната кампания за последващата Alpha програма с .NET.

Оставам на разположение.

Поздрави,
Невелина

1 Like