Преместване на кандидатстване от .Net в Javascript?

Здравейте, преди около месец кандидатствах за Alpha програмата започваща през юни месец. Тогава избора беше между .Net и Java. В желанието си да се включа в интензивната програма, изпратих апликацията заедно с моето CV за .Net. Сега забелязах, че е отворена и програма за Javascript през юли. Познания ми по Javascript са доста по-напреднали, синтаксиса ми е по-приятен и всекидневно изучавам нови неща свързани с този език. Смятам, че ще бъда доста по-продуктивен по време на обучението ако насоча усилията си в тази сфера. Та въпроса ми е мога ли да си променя вече изпратената кандидатура по посока Javascript? Виждам, че на самите изпити няма значение от езика, който се използва. Има ли вариант например да направя изпита по C# на Javascript и ако бъда одобрен да изчакам до юли месец или да започна да си карам по конкретната програма по Javascript заедно с уъркшоповете и изпита? Също така задачите в judge едни и същи ли са за различните направления, понеже вече започнах да решавам част от тях?

Здравейте,
Изпратихме ти имейл с информация за възможностите за преместване на кандидатурата ти.

Поздрав,

Яна