Mock Exam1 Prime Triangle

Здравейте. На тази задача ми дава 65%. Пробвах няколко solution-a, но повече от 65/100 не иска да ми даде. Може ли да подскажете защо ?

https://pastebin.com/0vMiH0em

Здравей!
Можеш ли да споделиш условието на задачата, както и съобщенията за грешка?
Поздрави,
Иван

Офф…много съм се омазал :stuck_out_tongue:
Дава 65%, не ми изпизва грешки, а само Wrong Answer
Условието:
By a given N number, from which you need to generate a sequence of 1 to N inclusive. For every prime number in that sequence, you need to print out all the other numbers before it (and the number itself), whether they are prime or not.
Let’s say N=10
Example:
10

1
11
111
11101
1110101

1 Like

Благодаря!
Съжалявам, но не намерих несъответствие между условието на задачата и решението. В условието не виждам ограничения за n, но предполагам, че фактическите числа, които се подават като вход при тестовете, не са много големи, понеже броят на числата, които трябва да се отпечатат, расте много бързо с n (и в случай че входните данни са твърде големи, грешката би трябвало да бъде Time Limit Exceeded вместо Wrong Answer). Единствено забелязах, че ако въведеното число, n, е по-малко от 1, програмата ще отпечата един ред с 1, вместо да не изведе нищо, но това не би трябвало да е причина за 35% грешни резултати.

Аз като submit-na кода ти 1:1 и ми дава 100%, не знам защо при теб го показва грешно =)

This is very helpful for me. Thank you.

Цък : primeNumber - Pastebin.com Решението дава пълния брой точки .Прави се булева променлива isPrime , после с if проверка получаваме търсения по условие резултат.