Системата на Judj куца

Здравейте колеги,
Днес за пореден път се убедих,че нещо не е наред в системата за оценяване на решенията.При решаване на задача от пробните изпити пускам код ,който минава успешно първите 2 теста и гърми на третия.При това положение би трябвало да получа 66 точки, а не 0.

т.е. не дава очаквания трети оutput?
Ако това е случая не мисля че пробремът е в системата - просто това не е решението на задачата.

1 Like

Това очевидно не е решение на задачата,но би трябвало при два успешни и един счупен тест да даде(100/3)*2~66.

Според мен не.
Когато аз се подготвях, се е случвало да подавам на системата вярни output - просто изписани, не като решение, за да видя къде греша. И за това не разглеждам няколко (не всички output-и), като решение.
Не че не можеш по този начин да подадеш всичките … и пак не е решение … и не заслужава 100 точки.
Не се фокусирай върху това - а виж къде бъркаш и какво пропускаш :slight_smile:

1 Like

Намерих си грешката и след като я поправих получих въпросните100 точки.Исках да кажа,че е много по-добре да се присъждат и междинни точки.

1 Like

Здравей, Крум,
Би ли ми казал за коя задача става дума?

Поздрави,
Кирил

Здравей Кирил,
Става въпрос за първата задача от вторият пробен изпит. Струва ми се,че системата не дава междинни точки на изпитите.