Въпрос относно изпращане на решения в системата Judge

Здравейте, след предварителния изпит по .Net в judge има възможност да се разгледат задачите. Аз бях на този изпит, но тъй като не успях до довърша последната задача по време на изпита и исках да разбера, как се решава и дали решението ми би преминало всички тестове, изпратих няколко решения след като изпита бе приключил чрез бутона “Virtual join”. В contest избрах virtual join като не подозирах, че евентуално върша нещо нередно. Virtual join решенията не би трябвало да променят крайния резултат от изпита или каквото и да е, а да са само за упражнение?Изпратих няколко решения на последната задача, за която те преминават примерните тестове, но не и последните тестове в системата. Днес, около 22:30 опитах ново решение, без да искам да променям резултата от решението по време на изпита, за да проверя дали то не би получило максималния брой точки, но получих съобщение за "Do you want me to ban you? ". Аз реших, че “virtual join” бутона е с тази цел - ако някой все пак иска да разбере отговора на нерешена задача - може да я провери след ипита по този начин. По същия начин по който и Mock exam 1 и 2 работят. Извинявам се за недоразумението и се надявам да не съм нарушил някое правило на системата и хората, които отговарят за нея. Въпросът ми е с кого и по какъв начин мога да се свържа с него, за да обясня, че не знаех, че не трябва да изпращаме решения на задача във “virtual join” в judge след изпита?

Поздрави

Здравейте, не се притеснявайте, получило се е недоразумение - това е автоматичен отговор, който ще проверим как се е появил при вас.

Използвайте си Virtual Join и занапред, тъй като точно това е неговата цел.

Поздрави,
Едуард

Разбирам, благодаря за отговора.

Успешен ден.