Когнитивен тест и предварителен изпит за JS

Здравейте,

Все още не съм получила линк за когнитивния тест, който по спомени трябваше да се изпрати и реши до 8 октомври. Вторият ми въпрос е за предварителния изпит: има ли значение моето явяване на него по отношение на класиране за уъркшоповете, защото изпитвам големи затруднения с Judge и предпочитам да се явя директно на финалния изпит след като евентуално ми помогнете да работя със системата на тези занятия?
Благодаря предварително!

Здравей,

Тъй като все още има технически проблем със системата на Predictive Index, кандидатите за обучението не получават имейл за стартиране на теста. Работим по разрешаването на проблема с представители на Predictive Index и ще ви пишем възможно най-скоро с информация и следващи стъпки.

С оглед на ситуацията бихме искали да потвърдим, че всички кандидати, които искат да се явят на входния изпит утре, могат да го направят и без да са попълнили когнитивен тест.

Относно изпита утре - предварителният изпит дава шанс на хора, които се чувстват по-уверени в знанията си да кандидатстват и да бъдат приети още на този етап. Т.е. явяването на него не е задължително, но ти дава една по-ранна възможност да бъдеш приет в програмата.

Ще можеш да се явиш на редовен изпит на 27 ноември, а отделно ще получиш и информация дали си класиран за участие в подготвителния курс.

Поздрав,
Невелина

2 Likes

Здравейте! Записах се за Java, но заминах за чужбина за месец и половина, оказа се че нета тук е много оскъден, поради което не мога да се подготвя. Затова презаписах за JavaScript. Още нямам изпратен когнитивен тест. Ще се прибера в България на 8 ноември. Имам ли шанс да се включа в подготвителния курс за начинаещи? Трябва ли да презаписвам наново? Може ли малко инфо за моя статут и съвет какво да направя за да се запиша за начинаещи при Вас? Благодаря предварително!

Здравейте преди около 10 дена съм получил линк към решаване на когнетивния тест, но линка не работеше. Сега като го стартирам ми изписва че срока е изтекъл. На 25 ноември съм на изпит. Дали може да ми изпратите линк на yotis@abv.bg за да реша теста. Благодаря ви!

Здравей,

Тъй като все още има технически проблем със системата на Predictive Index, кандидатите за обучението не получават имейл за стартиране на теста. Работим по разрешаването на проблема с представители на Predictive Index и ще ви пишем възможно най-скоро с информация и следващи стъпки.

Поздрав,
Невелина

Здравейте,

Радвам се да ви информирам, че получихме информация, че техническият проблем с когнитивния тест е отстранен и днес изпратихме теста на български език до всички кандидати, завършили кандидатуртата си за една от трите приемни кампании - .NET, Java или JavaScript.

Оставам на разположение.

Поздрави,
Невелина