Когнитивен тест и предварителен изпит за JS

cognitive-exam
exam

Здравейте,

Все още не съм получила линк за когнитивния тест, който по спомени трябваше да се изпрати и реши до 8 октомври. Вторият ми въпрос е за предварителния изпит: има ли значение моето явяване на него по отношение на класиране за уъркшоповете, защото изпитвам големи затруднения с Judge и предпочитам да се явя директно на финалния изпит след като евентуално ми помогнете да работя със системата на тези занятия?
Благодаря предварително!

Здравей,

Тъй като все още има технически проблем със системата на Predictive Index, кандидатите за обучението не получават имейл за стартиране на теста. Работим по разрешаването на проблема с представители на Predictive Index и ще ви пишем възможно най-скоро с информация и следващи стъпки.

С оглед на ситуацията бихме искали да потвърдим, че всички кандидати, които искат да се явят на входния изпит утре, могат да го направят и без да са попълнили когнитивен тест.

Относно изпита утре - предварителният изпит дава шанс на хора, които се чувстват по-уверени в знанията си да кандидатстват и да бъдат приети още на този етап. Т.е. явяването на него не е задължително, но ти дава една по-ранна възможност да бъдеш приет в програмата.

Ще можеш да се явиш на редовен изпит на 27 ноември, а отделно ще получиш и информация дали си класиран за участие в подготвителния курс.

Поздрав,
Невелина

Здравейте! Записах се за Java, но заминах за чужбина за месец и половина, оказа се че нета тук е много оскъден, поради което не мога да се подготвя. Затова презаписах за JavaScript. Още нямам изпратен когнитивен тест. Ще се прибера в България на 8 ноември. Имам ли шанс да се включа в подготвителния курс за начинаещи? Трябва ли да презаписвам наново? Може ли малко инфо за моя статут и съвет какво да направя за да се запиша за начинаещи при Вас? Благодаря предварително!