JavaScript входен изпит

Здравейте, понеже не успявам да намеря информация, докога е крайния срок да се обявят резултатите от вече състоялия се изпит за javascript? Както и резултатите от когнитивния тест. :slight_smile:

3 Likes

Съпортваме те, на всички ни е тегаво хахах, нека тук търпеливо се подрепяме :smiley:
Програмата стартира на 11. февруари - мисля , че това е “краен” краен срок …
фингърс кросд

2 Likes

Доколкото разбрах- вторник, сряда(най-късно).

2 Likes

Благодаря ви за съпорта хахах, аз четох някъде, че уж до 14-ти януари ще излязат резултатите и останах с отворена уста щом цял ден пощата е празна хах. Но щом не съм само аз се обнадеждавам отново :smiley:

1 Like

Не си сам :smiley:
Но пръв се пречупи да попиташ хахах
нормално, все някой не издържа и дава зор :smiley: Но пък мерси, че ме отмени :smiley:

Право на джентълмените е хаха, но пък така на всички нетърпеливци като мен ще им е една идея по-лесно. :slight_smile:

Мисля, че изрази всеобщото ''anxiety" :smile:
The Loni in the room :smiley:

Търпението определено не ми е от силните черти. Но пък спестихме доста от напрежението на всички, които трепнат в очакване. Дано излезат по-скоро.

Ем, това е в сърцето на програмата - 6 месеца, а не няколко години, търпението не е непременно силна черта, не мислиш ли , гордей се с това хаха олеле, развих тезата вече

1 Like

Съгласен съм. Пожелавам ти успех! :slight_smile:

1 Like

Благодаря, подобно!
:slight_smile:

1 Like

Благодаря ти, че попита! Тъй като цял ден си гледам пощата и се канех да пиша :smile:

Ъпдейт: и аз все още нямам мейл, ще рефрешна пак след час …два?
Ъпдейт: хора, вече е 00:21 и още нямам мейл , дано тука до 10 мин имам поща…
Ъпдейт: 11:06 на следващия ден - още нямам мейл …освен спам, смисъл нямам Телерик мейл, реално имам е-мейл адрес, просто не са ми пратили през изминалата част от денонощието е-майл…
Ъпдейт: 11:54 - получих мейл … не е от Телерик…
Ъпдейт: имам мейл, от Телерик, от миналата седмица

Извинявай, но нали не очакваш някой да ни проверява изпита и да ни праща мейли в 2 - 3 през нощта? :grinning:

2 Likes

Нали не мислиш, че съм сериозна…

2 Likes

А някой има ли идея колко сме явилите се на изпит?

Мисля, че 100 бяха местата като се записвах. Не знам дали са били пълни докрай, ама така ми изглеждаше :sweat_smile: 90 ги имаше

Здравейте пиша, за да уведомя за резултатите, които би трябвало вече да са излезли. Аз вече получих емайла с резултатите. Успех и на останалите кандидати.

2 Likes

Ъпдейт: сейм стории

1 Like

Честито на приетите, ще се виждаме :smiley: Останалите не се отчайвайте, ако се готвите редовно рано или късно и вие ще влезнете!

2 Likes