Javascript

Колеги,
кога ще бъдат отворени материалите за вторият уъркшоп от JavaScript- този на 24.04.2019г?

Поздрави

Може да видиш кога изтича текущия - като влезеш в contest-a има брояч колко време остава до закриване на contest-a - би трябвало да е след този период - може на следващия ден.

Привет,
За да видиш следващия workshop трябва да напуснеш текущия.
Горе в ляво цъкаш на брояча, след това би трябвало под него да ти се появи един зелен бутон, който е leave contest, цъкаш го и вече би трябвало да виждаш всички налични workshop-и.

В момента вътре в контест ли си ,или не? по-горе - двата варианта :smiley: Иначе - проверявай редовно - най-вероятно в седмицата на самия Workshop - междувременно си решавай задачи от Judge , за целта трябва да си излязъл от текущия контест …

Благодаря,

много сте отзивчиви :blush: излезнах от контеста.
Въпросът ми беше за обучителните видеа, искам да се подготвя за 24-ти април, а не ми се отварят видеа, има само текстове с по няколко реда описание

Най-вероятно се записва видеото на самия workshop - не съм сигурна, но междувременно , препоръчвам youtube канала на Telerik Academy -ето playlist-a за Въведение в JS - https://www.youtube.com/watch?v=P890W79Y8_4&list=PLXLsW4i2WtfDFNNfC329lRsPdNjwpT9o0 -може да погледнеш видеoтo “Цикли” ака Loops , като най-важното е да решаваш задачи с този таг от Judge - филтрирай си Loops, Easy

Да допълня предложението на Моника…