Приемане по Javascript програмата

Добър Ден,бих искал да попитам следното.Понеже съм подал кандидатура и за курса и за предварителния курс и чета че трябвя да имаме когнитивни тестове или няоой да ае свърже с мен а то никой не се свързвя и нямям емейл.Това да го разбирам че не съм одобрен ли е?Петър Панчев / spr87@abv.bg

Привет, @spr87,

Пиша с информация, че към теб е изпратен имейл с допълнителна информация, както и че до края на деня днес, 19 декември(понеделник) ще получиш имейл от The Predictive Index (noreply@mailer.predictiveindex.com).

Имейлът ще съдържа линк за стартиране на „Когнитивна оценка“ на PI – следваща задължителна стъпка в приемната кампания за програма Telerik Academy Alpha.

Ако имаш допълнителни въпроси, пиши ни на info@telerikacademy.com.

Поздрави,
Анна

Здравейте,

Намирам се в същото положение като колегата, отворил темата - подал съм 2 заявления - едно за встъпителния курс и едно за предварителния тест (early bird test), понеже той ще ми бъде мерилото колко точно имам да допълвам от материала в стъпителния курс, за да мога при евентуално 2-ро явяване на редовния изпит да бъда по-подготвен и да имам значително по-големи шанс за успешно изкарване на изпита.

Та бих и скал и аз да ви помоля да ми пратите на мейла същия тест, за да го положа навреме :slight_smile: Благодаря!

1 Like

Привет, @milendonev95,

Пишем с информация, че вече имаме получени резултати от теб и не е нужно да правиш теста за когнитивна оценка отново.

Поздрави,
Анна