Java Early Bird Exam

Здравейте!

Искам да попитам, нормално ли е това, че не мога да видя точките си в графата Grades в профила си, от Early Bird Exam-а, на който присъствах на 25-ти, Java.

Питам, за да не би да не съм свършил нещо както трябва, тъй като имах максимумът от точки, но въпреки това, за моя изненада, не видях никакви в графата.

Поздрави!

1 Like

Здравей,

Доколкото помня от моят изпит преди няколко месеца, аз също нямах в графа grades точките, но резултатите се записват в базата им данни, така че не се притеснявай!

Поздрави,
Виктор Петров

Здравей,

Точките се виждат по време на изпита и след това няма от къде да ги видите.

Пешо

Това не е ли тъпо?

Здравейте, как мога да се запиша за Java изпитът Early Bird Exam - Apr 22 2021?
На предишната дата се бях регистрирал, но не получих login детайли до последния ден и съответно не можах да се явя на изпита, то май и други колеги не са получили login info. Моля за помощ и Благодаря !

Привет, @mitko_machev,

Благодарим за запитването.

Пишем с информация, че за момента не виждаме твоя активна кандидатура в системата ни.
Можеш да кандидатстваш за прием в програмата Alpha Java тук.
Веднага щом получим активната ти кандидатура ще изпратим имейл със следващи стъпки и линк, с който да достъпиш входния изпит, който е с нова дата на провеждане - 28 април.

Оставаме на разположение.

Поздрави,
Снежи

Здравейте,

пиша тук, за да не създавам нова тема. Днес получих мейл, че Early bird exam за Java ще се проведе на 28.04, а не на 22.04, но също така получих и отново мейл с линк към PI, а аз вече съм правила този тест, трябва ли да го правя отново или е станала някава грешка?

Поздрави!

Привет, @tarja9999,

Благодарим за запитването.

Пишем с информация, че имаме твоя резултат от когнитивна оценка на PI и не е нужно да го решаваш отново.
В допълнение пишем с информация, че променихме датата за явяване на Early Bird Exam и правилната е 28 април.

Оставаме на разположение.

Поздрави,
Снежи