Как да си взема дължината на gets() / arr за да мога да въртя цилни над тях или да вземам някой елемент без да го асайнвам на променлива първо?

Как да си взема дължината на gets() / arr за да мога да въртя цилни над тях или да вземам някой елемент без да го асайнвам на променлива първо ?

Здравей,

Не съм сигурен че разбирам въпроса ти. Може би, ако оставиш примерен код, ще бъде по ясно.
Искаш да достъпиш елемент от масив, без да го асайнваш на променлива?

Да https://pastebin.com/Jw5ZZmhH

Примерно виж как трябва да асайнвам променливи и да ги принтирам, като бавноразвиващ се ред по ред,

Докато с един цикъл пиша 2 реда код за същото нещо. Проблема обаче е че като пействам в джъдж нямам досъп до input.lenght т.е трябва да е през gets() по някакъв начин тъй като ((arr, index) нe се експоузват никъде.

Здравей,

от кода, които сподели не съм сигурен какво точно искаш да направиш. Коя задача е това?

Има и други видове цикли, които може да използваш без да знаеш дължината на масива.

Тодор

Не е до задачa просто искам да знам с какво мога да си достъпя входа без да го асайнвам на отделни променливи.

Това е начинът.

Входът от конзолата представлява информация, която се подава на твоята програма. Тази информация трябва да бъде запазена, в паметта, за да бъде достъпна за манипулация в бъдеще. Чрез променливите заделяш определена част от паметта, за дадения вход.