Cognitive test

Имам същото питане, тъй като доколкото видях крайният срок за теста е утре 16.03, а все още не съм получил нито мейл нито друг линк някъде.
Благодаря

Здрваей, @jossph,

Всички кандидати, непопълнили когнитивен тест, ще получат имейли в рамките на деня днес.

Поздрави,
Невелина

Здравейте,

Имам същия проблем като Jossph - и аз все още не съм получил имейл за когнитивния тест.

Поздрави,

Петър Петрунов

Привет, @peterpetrunov

Както написах и по-горе всички кандидати, непопълнили когнитивен тест, ще получат имейли в рамките на деня днес.

Поздрави,
Невелина

Привет
Мейла който получих не съдържа линк или прикачен файл с тест.
Благодаря

Здравей,

Както ти писахме и по-рано - ще получиш имейл от The Predictive Index (noreply@mailer.predictiveindex.com). Имейлът ще съдържа линк за стартиране на „Когнитивна оценка“ на PIследваща задължителна стъпка в приемната кампания за Telerik Academy Alpha и класирането за безплатния курс за подготовка за входен изпит .

Крайният срок за попълване на теста е 16 март (понеделник), 23:59 ч.

Ако не получиш имейл от The Predictive Index (noreply@mailer.predictiveindex.com), провери спам папката си, както и таб Promotions , ако имейлът ти е в gmail. Ако не откриваш имейл с активационен линк и там, пиши ни на info@telerikacademy.com.

Поздрави и успех.

Все още нямам мейл от The Predictive Index, нито в спам нито в пощата.
пращам други два мейла:
iossif97@gmail.com
jossph@yahoo.com
Благодаря

Здравей,

Кратка проверка на попълнената ти апликационна форма установи, че си регистриран за Telerik Academy Alpha QA, както и за подготвителния курс към програмата.

Комуникацията по-горе е насочена към кандидатите за Java програмата, чийто ранен входен изпит се проведе вчера.

Както е видимо и от информацията на сайта на Телерик Академия, кандидатите за QA програмата следва да получат линк за когнитивния тест до 29 март . Очаквай имейл от нас с допълнителна информация в рамките на този двуседмичен период.

Поздрав,
Невелина

Здравейте,

Аз също не съм получила линк за когнитивния тест за Alpha програмата.
Бихте ли ми пратили?

Поздрав,
Невелина

Здравейте Невелина, попълних и изпратих кандидатурата си за QA програмата и подготвителния курс “Java Fundamentals for QA” тази сутрин, получих потвърждение, но нямам линк за теста. Бих ли могъл да получа съответния линк за когнитивния тест, тъй като крайния срок изтича днес ? joro_84@abv.bg
Благодаря предварително.

Привет, @joro_84

Днес ще пишем на всички кандидати, които не са попълнили все още теста. Срокът, сътоветно, ще бъде удължен. Следи имейла си за повече информация.

Поздрави,
Невелина