Cognitive test

exam

Здравейте! Искам да попитам кога ще ни бъде изпратен когнитивния тест по имейл, тъй като изпита наближава ?
Благодаря, предварително!:slight_smile:

Аз имам същия въпрос, писах emal, но няма отговор. Поне отпада възможността да съм получила emal и да съм го изтрила по неволя :smile:

Тъкмо мислех да пращам имейл по същия въпрос, но явно не съм изключение. Ще следя, ако има отговор.

Ами цял ден чакам, но за сега нищо. Ще се надявам до утре да пратят/отговорят…

Здравейте, аз доколото разбрах ще пратят теста в деня на самия изпит или около тази дата.

Здравейте. Аз също се чудих къде е този когнитивен тест, кога ще ни го пратят и докога трябва да го направим. Комуникацията с Телерик е много трудна. Оставили са един имейл, от който трябва да отговарят на въпросите на толкова много хора. Писах им два мейла, единия в петък към 14:00, другия в събота вечерта. Никакъв отговор все още. Поне един телефон за връзка да бяха оставили!

Обикновено изпращат link 2-3 дни преди самия тест, поне така бе на предходния изпит за Java. Няма да ни пропуснат, спокойно :slight_smile:

Здравейте,

Всички кандидати, записали се за входен изпит, получават имейл покана за когнитивен тест в рамките на 1-3 дни преди датата за изпита.

Поканите за когнитивен тест за Telerik Academy Alpha JavaScript ще бъдат изпратени в рамките на тази седмица, тъй като входния изпит е на 11 януари, петък.

Поздрави,
Невелина

Вече трябва да имате поща :slight_smile:

Аз имам email от академията, но email от със самия тест нямам.

И при мен все още не е пристигнал линк към теста. Само мейл, че ще пристигне такъв.

Току-що получих теста :slight_smile:

Здравейте,

В случай че не сте получили имейл от Predictive Index, молим ви да проверите папка Spam/Junk. Ако не откривате имейла и там, пишете ни на info@telerikacademy.com, за да ви изпратим поканата отново.

Поздрави,
Невелина