Относно записване за курса # C и отписване на подадени документи за Java Development

Здравейте, бих желала да запиша вашият курс за #C, но вече съм подала документите си за Java Development. Причината да искам да запиша този курс, и да оптиша предходният е че не съм посещавала предварителните ви курсове и имам не повече от 10 дена самоподготовка, която не е достатъчн, за да имам възможност да се явя на изпита заявен от вас на 06.06.2023 г. Последната дата за записване за курса е 04.06.2023 г. и не мога да се самоотпиша от предходният курс. Бихте ли ми помогнали, тъй като имам желание да стартирам курсовете при вас, с цел професионална реализация.
Благодаря ви, предварително за съдействието ви!
С Уважение: Диана Р. Кънчева

Привет, @dianar.kuncheva ,

Благодарим за запитването.

Пишем с потвърждение, че преместихме кандидатурата ти за програмата

Alpha C# и маркирахме желанието ти за участие в предстоящия подготвителен курс.

Очаквай имейл с допълнителна информация до края на деня на 9 юни, петък.

Поздрави,

Екипът на Телерик Академия

1 Like

Здравейте, @Snezhi,
Аз също искам да попитам, дали бих могъл да се запиша за програмата Alpha C# и за free programming fundamentals курса към нея, тъй като се бях се записал за програмата Alpha JavaScript, но за съжаление, много късно го направих и не успях да премина fundamentals курса. Имах около 15-20 дни за самоподготовка, която се оказа недостатъчна, за успешно преминаване на входният изпит.
Имам голямо желание да се развивам професионално в тази сфера и затова, моля, за съдействие от Ваша страна!
Благодаря предварително, за отделеното от Вас време!

Поздрави
Димитър Георгиев

Здравей, Димитър.

Да, все още имаш възможност да се запишеш за fundamentals курса по C#. Пиши ни на info@telerikacademy.com и ще ти съдействаме със следващите стъпки.

Поздрави,
Поли