C# Bonus score

Здравейте! На задачата Bonus Score от допълнителните ми дава грешки след 2рия тест.Някой може ли да помогне?
Първото ми решение с if - https://pastebin.com/T9Pb1eVi
Второто пробвах ис switch - https://pastebin.com/4MF39Zb7

Test case #1: Accepted [0.03 s, 14.0 MB]

Test case #2: Accepted [0.03 s, 14.0 MB]

Test case #3: Wrong Answer [0.03 s, 14.0 MB]

Test case #4: Short circuit [N/A, N/A]
Ето това е задачата:

Description

Write a program that applies bonus score to given score in the range [1…9] by the following rules:

  • If the score is between 1 and 3 , the program multiplies it by 10 .
  • If the score is between 4 and 6 , the program multiplies it by 100 .
  • If the score is between 7 and 9 , the program multiplies it by 1000 .
  • If the score is less than 0 or more than 9 , the program prints “invalid score”.

Input

  • The only input line will contain one integer number - the score

Output

  • Output the score with the applied bonus

Constraints

  • The score will always be a valid integer number

Sample tests

| Input | Output | |-----------------|-----------------| | 2 | 20 | | 4 | 400 | | 9 | 9000 | | 10 | invalid score |

na if statementa imash 2 pati “3” vkliucheno
na switch case-a imash “Enter score” … - tova avtomatichno shte ti schupi koda

В Judge го копирам без “Enter score” това си го направих за мен.Оправих и 3йката да не влиза в двата случая.
Пак не го приема вече няколко пъти пробвам и с различни методи.Интересното, е че
самото Sample tests в условието:
| Input | Output | |-----------------|-----------------| | 2 | 20 | | 4 | 400 | | 9 | 9000 | | 10 | invalid score |
Ми го дава е така, и немога сега да разбера какво иска, точно така, като напиша 2 си излиза 20 и на 4 400.Пробвах дори и да ги изкарвам да излизат така:
2|20
4|400
9|9000

2 20
4 400
9 9000
Нищо пак не стана .

Не ги прави да излизат по различен начин , трябва ти единствено и само резултата.
Пробвай със switch ,но махни if проверката и скобите , сложи направо *= и добави default накрая

Здравейте,

не мога да намеря уславията на решените задачи, които зараждам от линковете след подготвителните модули. Решенията намирам в съответния Program.cs-файл, но за жалост условията не .

Дали може някой да помогне?

Благодаря много!
:slight_smile:

Може би трябв да пробваш във формат :

|2|20|

|9|9000|

Просто е искала това : Console.Write($"{score}");