Alpha prep coursse

Здравейте,
Записан съм за безплатния подготвителен курс по Основи на програмирането с Java, на 22ри януари, потвърдих участие, но не съм получил инструкции как да се включа.

1 Like

Здравейте, като влезете вътре в Learning системата ще видите в дясно линк за срещата в Teams може да го видите и на СС image

Здравейте, и аз бях приет но за съжаление не ми излиза дори и в системата Learning.

1 Like

Здравейте, при мен е същото положение,нямам мейл с линк, а в платформата курса поне при мен липсва.
Не знам дали проблема не е в това, че имам по-стари издания на курса в account-а си и регистрацията ми в learn платформата е от преди 2 години…

Здравейте,
И при мен положението е същото. Също така, няма линк за Teams. На мен не ми е изпратен и никакъв имейл за потвърждение за участие в prep. course…

Привет, @korlic,

Благодарим за запитването.

Пишем с потвърждение, че изпратихме информация относно статуса на кандидатурата ти до твоя имейл korlic@mail.bg.

Поздрави,
Снежи

Привет, @dodonaidenov,

Пиша с потвърждение, че изпратихме информация относно участието ти в подготвителния курс за програмата Alpha Java до имейл dodonaidenov@gmail.com.

Поздрави,
Снежи

Привет, @joro_84,

Изпратихме допълнитлена информация по имейл.

Поздрави,
Цветелина

1 Like

Здравей, @velikov552,

Би следвало да си получил допълнителна информация по имейл.

Поздрави,
Цветелина

Здравейте да получих! Благодаря! Вече имам достъп.
Поздрави,
Калоян

Здравейте, записан съм за Preparation Java Alpha Program Course, бих искал да попитам днес 29.01 ще имаме ли занятие и ако да, възможно ли е линк към занятието.

Здравей, би трябвало да има, аз още чакам да ме допуснат до срещата, иначе като влезеш в Learning системата може да видиш в дясно линка, прилагам и СС image

Здравейте,

аз също нямам такъв линк в Learning системата. Не знам как да се включа.