Предварителен изпит 08/04/2020

Здравейте,

Обръщам се към колегите, които се явиха на предварителния изпит на 08/04/2020 /сряда/.
Въпреки че се явих на изпита, изглежда системата не го отчита:

Capture

Само аз ли имам този приблем и ако да, бихте ли ме насочили към кого да се обърна?
Освен това, искам да попитам дали някой от вас е получил какъвто и да е имейл(до днешна дата) ,относно изпита и резултатите от него?

Благодаря за отделеното внимание!

Имам същия проблем, писах един имейл и чакам да ми отговорят. В момента в който ми отговорят ще пиша тук ако не са отговорили на темата =)

1 Like

Аз също им писах, но не получих отговор затова реших да пиша тук.

Здравей!

И при мен е така, беше и след като приключих самия изпит и още тогава попитах дали това е проблем и дали са ми отчетени резултатите. Казаха да не се притеснявам, че всичко си е запазено и че решенията ми са там.
Аз също очаквам с нетърпение резултатите, постоянно проверявам за оценка или мейл, да се надяваме скоро да излязат.

Успех и поздрави,
Даяна

2 Likes

Благодаря, че се отзовахте. Помислих си ,че съм единственият, с този проблем :smiley:
Желая ви здраве и успех!

Здравейте,

Бързам да успокоя всички, че резултатите ви са налични в системата и в момента работим по финалните класирания след early bird изпитите за .NET и JavaScript програмите и подготвителните курсове. Всички кандидати ще получат имейл с информация относно статуса на кандидатурата си до края на деня в сряда, 15 април :slight_smile:

Благодаря предварително за търпението :slight_smile:

Поздрави,
Невелина

4 Likes