Когнитивна Оценка - тест

Здравейте, @anna.banishka ,

Мога ли да получа линк за “Когнитивна оценка” на имела.

Поздрави,
Радина

1 Like

Привет, @radina.popova95,

Пиша с информация, че ще получиш имейл от The Predictive Index (noreply@mailer.predictiveindex.com). Имейлът ще съдържа линк за стартиране на „Когнитивна оценка“ на PI.

Поздрави,
Анна

Привет, @toshko_2312,

Пиша с информация, че изпратихме покана за стартиране на “Когнитивна оценка” на toshko_2312@abv.bg.

Поздрави,
Анна

Привет, @anna.tsvetanova,

Пиша с информация, че изпратихме покана за “Когнитивна оценка” към посочения имейл адрес.

Поздрави,
Анна

Здравейте, @anna.banishka,

Мога ли да получа линк към теста за когнитивна оценка.

Поздрави,
Ванина

1 Like

Здравейте @anna.banishka ,

Мога ли и аз да поискам линк за тест за когнитивна оценка?

Благодаря предварително,
Петър

1 Like

Моля за имейл и към szkwarek19@gmail.com!

1 Like

Здравейте @anna.banishka ,

Бих искал и на мен да ми пратите линк за теста за когнитивна оценка, тъй като досега не съм получил такъв. Това е имейлът ми: delyangaydarov@yahoo.com
Благодаря предварително!

1 Like

Привет, @vaninak98,

Пиша с информация, че към теб е изпратен линк към линк за стартиране на „Когнитивна оценка“ на PI.

Поздрави,
Анна

Привет, @petar.spalakarchev,

Пиша с информация, че към теб е изпратен линк за стартиране на „Когнитивна оценка“ на PI.

Поздрави,
Анна

Привет,

Пиша с информация, че към теб е изпратен линк за стартиране на „Когнитивна оценка“ на PI.

Поздрави,
Анна

Привет, @delyangaydarov ,

Пиша с потвърждение, че към теб беше изпратен линк към линк за стартиране на „Когнитивна оценка“ на PI.

Поздрави,
Анна

Здравейте, ако сме кандидатствали за една програма и направим теста, а впоследствие кандидатстваме за втора програма отново ли ще имаме възможност да държим тест или ще се използва резултата от първото кандидатстване?

Благодаря!

Привет, @kg.kristiangeorgiev,

Благодарим за запитването.
Пишем с информация, че вече имаме получени резултати от теб и няма да е нужно да правиш теста за когнитивна оценка отново.

Поздрави,
Анна

Привет, :blush:

Преди няколко дни изпратих моето CV и кандидатствах успешно (получих имейл потвърждение). Искам да попитам в какъв срок трябва да получа линк към теста за когнитивна оценка? Тъй като крайният срок за кандидатстване наближава, дали е възможно Вие да ми изпратите линк към теста, за да го направя в най-кратък срок?

Имейлът ми: rkolev95@gmail.com
Благодаря предварително!

Поздрави,
Радо

1 Like

Здравейте! Може ли да ми изпратите линк за теста за когнитивна оценка? :slight_smile:

email: bogdanovagergana97@gmail.com

Благодаря!
Гергана Богданова

1 Like

Здравейте, @anna.banishka,

Направих регистрацията, но все още не съм получил имейл за когнитивен тест. Може ли да ми изпратите линк?

email: dimitar.lyudmilov@gmail.com

Благодаря!

Поздрави,
Димитър

Здравейте @anna.banishka!
Може ли да помоля за резултатите от когнитивния тест?
email: bogdanovagergana97@gmail.com

Благодаря!
Гергана

1 Like

Привет, @rkolev95 ,

Пиша с информация, че към теб е изпратен линк за стартиране на „Когнитивна оценка“ на PI.

Поздрави,
Анна

1 Like

Привет, @bogdanovagergana97,

Пиша с информация, че твоите резултати за изпратени към посочения имейл адрес.

Поздрави,
Анна