Не получих email с линк към познавателният тест

preparation

Здравейте!

Кандидатствах още през Април, но все още не съм получил линк към теста. На какво може да се дължи това, защото остават 2 дни?

Когнитивен тест за UX/UI

Здравей колега,

Моят изпит беше на 10.05 и получих email на 8-ми, малко след 17 часа, мисля че и твоят случай няма да е по-различен, днес до края на раб. ден или най - късно утре ще получиш покана, за всеки случай си преглеждай и спам папката.

Поздрави и успех!

Здравейте, аз също все още нямам покана, а остават 2 дни до 19-ти.

Поздрави!

Здравейте на всички,

Стандартно поканата се изпраща 1-3 дни преди крайния срок за кандидатстване или входния изпит. Потвърждаваме, че поканите за UX/UI програмата ще бъдат изпратени в рамките на следващите 2 дни, като, разбира се, срока за попълване е съобразен с датата на изпращане.

Оставам на линия.

Поздрави,
Невелина

Здравейте, днес 19.05 кандидатствах за програмата UX/UI Designer.
Тъй като днес е последният ден, ще получа ли Когнитивен тест.?
Срокът за апликацията и за теста е един и същ - до днес, а теста се получава до 3 дни след кандидатстване.
Леко е объркано :slight_smile:

Благодаря

Здравей,

Всички кандидати, които са подали кандидатура през уикенда, ще получат покана за теста утре, 20 май. Срокът за попълване на теста ще бъде съобразен с датата на изпращането му.

Оставам на разположение.

Поздрави,
Невелина

Здравейте,
И аз кандидатствах вчера - 19 май и все още днес нямам покана за теста, възможно ли е в следващите дни да получа или има някакъв проблем?

Благодаря предварително

Здравей,

Всички кандидати, които са подали кандидатура през уикенда, ще получат покана за теста до края на деня днес, 20 май. Срокът за попълване на теста ще бъде съобразен с датата на изпращането му.

Оставам на разположение.

Поздрави,
Невелина